Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoop@mcb.nl
Dit product is momenteel niet leverbaar.

MCB Direct opent nieuwe 'groene' vestiging in Deventer

12-07-2023, Stijn

De nieuwe vestiging van MCB Direct op het A1 Bedrijvenpark in Deventer is inmiddels volop in bedrijf. In het voorjaar zijn de medewerkers, materialen en machines van de vestigingen Almelo en Doetinchem verhuisd naar het spiksplinternieuwe pand. Een duurzaam pand, natuurinclusief gebouwd op het groenste bedrijvenpark van Nederland.

Duurzaamheidsambities

Het nieuwe pand aan de Birnieweg past uitstekend bij de duurzaamheidsambities van MCB om de eigen CO2 -uitstoot in 2030 gehalveerd te hebben. Het bedrijfspand heeft een oppervlakte van ruim 4.100 vierkante meter, verdeeld over twee verdiepingen. Vestigingsmanager Jerry IJben vertelt: “Het gebouw is gemaakt van herbruikbare prefab betonelementen, gasloos, volledig uitgerust met LED-verlichting en voorzien van voldoende zonnepanelen om zelfvoorzienend te zijn. De verwarming en koeling wordt geregeld door middel van een warmtepomp en dry-cooler. Ook wordt het hemelwater geïnfiltreerd.”

Groene wanden en vogelhuisjes

Omdat het pand op het groenste bedrijvenpark van Nederland staat dicht bij een natuurgebied, was natuurinclusief bouwen een vereiste. Zo is het pand voorzien van een groen sedumdak, vogelhuizen, insectenhotels en groene wanden. Jerry IJben: “Die groene uitstraling is niet alleen goed voor de natuur, maar draagt ook bij aan een fijne werkomgeving voor onze medewerkers.”

Bundeling van kennis en kracht voor nog meer flexibiliteit

De nieuwbouw in Deventer is onderdeel van de beweging om de kracht en expertise van MCB Direct te bundelen in vier grotere vestigingen. “Voorheen was fysieke nabijheid belangrijk en werd er regelmatig materiaal op locatie afgehaald door onze klanten”, vertelt Jerry. “Door onze dagelijkse distributie zijn vestigingen dicht bij de klant minder belangrijk. Daarom kiezen we voor minder, maar grotere vestigingen. Dat biedt ruimte voor een uitgebreider machinepark en grotere teams, waardoor we nog flexibeler kunnen zijn voor onze klanten. Zo houden we de kosten laag en onze service hoog.”

Partner voor verspaners

MCB Direct wil dé partner zijn voor verspaners. “We combineren de betrouwbaarheid, kracht en het brede en diepe assortiment van MCB met klantspecifiek maatwerk. Dat is onze kracht. Bovendien zorgen we er graag voor dat ons maatwerk zo optimaal mogelijk aansluit bij de processen van de klant. We leveren materialen op maat gezaagd aan, in de gewenste hoeveelheden met de nodige voorbewerkingen én in de juiste verpakking, zodat het direct inzetbaar is in het productieproces van de klant. Dat is de flexibiliteit en service van MCB Direct.” Nu dus ook vanuit Deventer.

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu