Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoop@mcb.nl
Dit product is momenteel niet leverbaar.

“Flinke dosis collegialiteit op de vestiging in Twente”

22-01-2018
“Inmiddels heb ik de eerste week bij MCB Direct vestiging Twente achter de rug. Het is vooral veel informatie verwerken, maar ik vind het werk leuk en uitdagend. De collega’s leggen de werkzaamheden goed en duidelijk uit, zodat ik steeds met plezier en vol informatie naar huis ga.”
Fabio Ridderhof (foto links) is 2 januari in dienst getreden bij MCB Direct vestiging Twente in de functie van Commercieel medewerker. Fabio heeft small business & Retail management gestudeerd en was hiervoor werkzaam als buitendienst medewerker bij een energiebedrijf. 
Hij start vrijwel tegelijk met Robin Jansen, die vanaf december Teammanager Commercie is: “Geheel nieuw ben ik niet binnen MCB Direct, ik heb hiervoor namelijk gewerkt  in de buitendienst op  de vestiging in Doetinchem. Er ligt voor mij een mooie uitdaging om in de regio Twente een goed commercieel plan uit te rollen.”
Wat gaan ze doen?
“Ik zal me in Twente vooral gaan richten op de binnen- en buitendienst, tevens ben ik  ‘buiten’ actief voor de grotere vraagstukken. Hiermee wil ik onze  klanten met ons complete team, optimaal van dienst kunnen zijn,” vertelt Robin Jansen.
Ook Fabio heeft zin in zijn nieuwe functie. “Ik ben 28 jaar en woonachtig in Hengelo. Ik kijk er naar uit om de klant straks deskundig te woord te staan, en de service te bieden waar MCB Direct voor staat!”

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu