Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoop@mcb.nl
Dit product is momenteel niet leverbaar.

De viering van ons 12,5 jarig jubileum was een groot succes!

11-10-2017

Waarom een jubileumviering?

“Ik zal eerlijk zeggen dat we eerst niet eens precies wisten of we hier al 12,5 jaar zaten. Maar het jubileumfeest bleek een goed idee: we gaan vrijwel altijd naar de klanten toe, nu kwamen ze naar ons. Leuk om onze klanten een kijkje in onze keuken te kunnen geven. We zijn het laatste jaar flink gegroeid, waardoor we ook onze nieuwe klanten op een informele manier konden kennis laten maken met MCB Direct in Alkmaar.” 
“In het verleden hebben we veel wisselingen van teams gehad. Gelukkig zien we de laatste tijd veel stabiliteit en maken we een groei. We laten commerciële mensen echt commercieel bezig zijn. We rijden niet meer met één maar met twee vrachtwagens, dat willen we laten zien. We wilden onze klanten bedanken voor het vertrouwen. Vandaar deze dag.”

Hoe waren de reacties?

“Het werd goed beoordeeld, we kregen veel positieve reacties. Ook over de gastspreker Michael van Praag. Michael van Praag is een echte ondernemer. Hij maakte zijn vermogen met de verkoop van zijn keten van 45 elektronicazaken op vele luchthavens. Oorspronkelijk was hij scheidsrechter in het amateurvoetbal. We zijn op hem uitgekomen omdat hij niet alleen over voetbal kan vertellen. Hij vertelde een mooi verhaal over het belang van teamplayers. Deze link delen wij in Alkmaar, het vormen van een goed team maakt je kampioen!”
Elmar Hooijer Vestigingsmanager MCB Direct Alkmaar reageert tevreden na afloop. “Ik heb zelf de bijeenkomst geopend natuurlijk, daarna heeft Directeur Fedor Piek ons officieel gefeliciteerd. Na de presentatie van Michael trad een zingende gitarist op die we via een klant kenden. De avond eindigde met een borrel en een hapje. Tot slot kreeg iedereen een MCB Direct bockbiertje. Onlangs raakte ik op een festival met iemand aan de praat die een eigen brouwerij heeft. De afspraak was snel gemaakt; bockbier van MCB Direct voor onze vaste relaties. ”
“We hadden het pand mooi aangekleed en alles opgeruimd. Ik ben geen voorstander van een standaard partytent met een barbecue. Daarom hebben we een klant van ons gevraagd, die expert is in het bouwen van tenten, om er een professionele tent neer te zetten. En dat was goed gelukt!”

Dus dit is niet de laatste keer?

“Nee, het was een succes; ik heb ook onverwachte klanten gezien. Er werd veel informatie gevraagd, over de hal en de indeling ervan bijvoorbeeld. Maar ook over onze MetaalTotaal Service. Klanten hebben vaak niet door hoe professioneel we dat aanpakken. We zijn niet het broertje van MCB dat alleen zaagt, maar een stabiele organisatie die nog een stapje verder gaat. Eén klant vertelde tijdens de bijeenkomst bijvoorbeeld dat hij geen zagers kan krijgen. Nu wil hij dat bij ons laten doen.”
“Het is hier in de regio altijd de vraag of zo’n bijeenkomst werkt, zeker op vrijdag als de bedrijven ’s middags meestal dicht zijn. Maar de tent stond vol. Volgend jaar willen we een herfstborrel of een voorjaarsborrel organiseren. We willen deze lijn doortrekken. Je geeft de klant de aandacht die ze verdienen. En je bent trots op je bedrijf natuurlijk, dat mogen ze best zien.”
Heb je ook vragen over de MetaalTotaal Service? Klik hier of neem contact op met Elmar Hooijer. 

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu