Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoop@mcb.nl
Dit product is momenteel niet leverbaar.

RVM Industries in Bergeijk: een jonge flexibele Jobber met ambitie

19-02-2024, Tags:Klant in beeld

RVM Industries in Bergeijk is een jong bedrijf dat zich als Jobber voornamelijk richt op mechanische onderdelen voor machinebouwers en grotere verspaners. Sinds de oprichting in april 2023 heeft eigenaar Ruben Verdonschot zijn focus gelegd op de high-tech markt, bijvoorbeeld op machinebouwers die leveren aan semiconductors. Ambitie om te groeien heeft hij zeker, het liefst naar ongeveer 25 medewerkers. Daar is in het huurcontract al rekening mee gehouden.

Flexibiliteit en korte doorlooptijden

Ruben benadrukt het voordeel van de kleinschaligheid van RVM Industries: “Omdat we klein zijn en korte lijnen hebben, kunnen we hele korte doorlooptijden genereren en snel en flexibel schakelen. Hierdoor zijn we niet alleen voor machinebouwers interessant, maar ook voor grotere verspaners. Vaak wordt er werk aan ons uitbesteed als hun capaciteit vol zit, er met spoed moet worden geleverd of bij specifieke kleinere series of high-end enkelstuks die voor hen moeilijker zijn in te plannen. Eigenlijk fungeren we dan als een soort flexibele schil voor grotere verspaners.”

Draai- en freeswerk gecombineerd

Een van de sterke punten van RVM is het vermogen om producten te maken waar draai- en freeswerk wordt gecombineerd. Met twee gecombineerde machines en een derde op komst, kan draai- en freeswerk in één cyclus worden voltooid. Er wordt een breed scala aan materiaal bewerkt,  van titanium tot aluminium, maar de grootste vraag op dit moment is naar RVS-producten.

Goed materiaal

Korte doorlooptijden en prijs zijn uiteraard belangrijk, maar kwaliteit en leverbetrouwbaarheid zijn zeker even belangrijk. Vaak bestelt hij daarom IMCO-kwaliteit RVS. Ruben: “Dat is een betere, constantere kwaliteit RVS, waardoor ik heel vaak ’s nachts de machines gewoon onbemand door kan laten draaien en dus ook seriewerk prima kan inplannen. Qua prijs scheelt het zeker, maar als je gereedschap afbreekt of je kunt je machine niet onbemand door laten draaien kost dat nog meer. De meerprijs weegt dus totaal niet op tegen de extra omzet die je maakt. “Als ik de goeie IMCO-kwaliteit inkoop dan kan ik bijv. 300 stuks maken met één afsteekpunt, maar ik heb ook wel eens materiaal gehad dat na 25 stuks heel het gereedschap bijna was weggesmolten, zoveel verschil zit daarin. Ik heb weleens tegen Ronald gezegd, treed toch maar naar buiten met jullie IMCO-kwaliteit, want het is echt de moeite waard. Laat ze het gewoon een keer proberen!”

Samenwerking met MCB Direct

Al het materiaal wordt ingekocht bij MCB Direct en wordt gezaagd en op maat geleverd. Ruben: “Het wordt keurig in pakketjes, in de juiste aantallen, lengtes en gestickerd per ordernummer aangeleverd. Ik kan het dus meteen uitpakken en aan de slag. Zo hoef ik niet na te denken over alle handelingen vooraf, maar kan ik me volledig focussen op het draai- en freeswerk. En op deze manier kan ik precies bestellen wat ik nodig heb en wanneer ik het nodig heb.”

Met MCB Direct heeft hij goede afspraken gemaakt. “We weten wat we aan elkaar hebben. Ik shop ook helemaal niet met m’n materiaal, want we hebben goede prijsafspraken gemaakt. Zij weten dat ik altijd bij hen bestel en we gebruiken ook voor elke bestelling het zaagconcept. Het scheelt mij opslag, ik hoef niet te investeren in een zaagmachine en zit met veel minder afval en voorraad. Andersom kan ik ze altijd bellen voor een spoedklus en denken ze met me mee. Daarnaast is het fijn met elkaar praten, het is informeel, we kunnen een grapje maken, maar ze snappen ook als ik iets snel moet hebben. De communicatie gaat gewoon makkelijk, niet alleen met Ronald, mijn vaste contactpersoon, maar ook met de chauffeur.”

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu