Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoop@mcb.nl
Dit product is momenteel niet leverbaar.

Onze verspanende klanten weten heel goed wat ze willen

19-02-2024, Tags:Medewerker in beeld

Wouter Ranke begon als junior accountmanager bij MCB Direct. In april 2023 is hij gestart bij de Sales Academy, het opleidingscentrum voor nieuwe sales medewerkers waar hij werd opgeleid en klaargestoomd voor een salesfunctie binnen MCB Direct of MCB Nederland. Sinds kort is hij accountmanager bij MCB Nederland. Na zijn opleiding International Hotelmanagement ging hij eerst aan de slag in het hotelwezen en de evenementenbranche, maar maakte de switch naar de metaalbranche en heeft hier nog geen moment spijt van gehad. In een korte tijd heeft hij veel via de Sales Academy geleerd en het contact met klanten spreekt hem erg aan. We vragen hem over zijn ervaringen met klanten in de verspanende markt.

Wouter: “Onze verspanende klanten weten vaak heel goed wat ze willen, welke materialen en welke afmetingen ze nodig hebben. Het is aan ons om daar steeds een passend aanbod voor te maken. Hoe snel kunnen wij dit leveren? Kunnen we zelf de maatvoeringen leveren die ze willen of moeten we die ergens anders inkopen, binnen onze eigen organisatie of via een van onze partners. De meeste materialen kunnen we bij MCB Direct zelf op maat zagen en ook op verstek zagen, maar omdat we korte lijnen hebben kunnen we ook specifieke materialen of bewerkingen opvragen bij onze partners en kunnen dan toch altijd snel schakelen. Daardoor zijn we heel flexibel, bij kleinere aantallen maar ook bij grote aantallen, dat maakt niet uit.”

Bij MCB Direct kan vrijwel elke order worden gezaagd en verpakt volgens de specifieke wensen van de klant. Wouter: “De verspanende klanten willen het materiaal het liefst op maat binnenkrijgen zodat ze meteen door kunnen met hun eigen expertise. In principe zorgen wij voor alles tot het punt dat de klant het materiaal zelf gaat bewerken. En dus houden wij het materiaal op voorraad, zorgen we ervoor dat het daar in de juiste maatvoering wordt geleverd en in de verpakking die de klant wenst, zodat ze het eigenlijk meteen uit de verpakking kunnen halen en ermee aan de slag kunnen. Zo hoeven ze geen voorraad te houden, want dat doen wij. Ze kunnen het gewoon opvragen en dan leveren wij het zoals ze het hebben willen, op het moment dat ze het nodig hebben.  En dat is ook het handige bij MCB Direct; omdat we zo kort bij de logistiek zitten, zijn we heel flexibel en kunnen we altijd snel schakelen!”

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu