Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoop@mcb.nl
Dit product is momenteel niet leverbaar.

Beperkte leveringen in de carnavalsperiode

10-02-2023

🎉 Carnaval 2023

In verband met carnaval zullen we op 20 en 21 februari beperkt leveren in de zuidelijke provincies. Om te voorkomen dat we voor gesloten deuren komen te staan bij klanten die in het zuiden gevestigd zijn, kunnen zij deze carnavalsdagen ook niet als leverdag kiezen in de webportal.

Mocht u in het zuiden gevestigd zijn en op 20 en/of 21 februari tóch materiaal willen ontvangen, neem dan contact op met uw MCB-contactpersoon. Geef dan in elk geval door dat u open bent én dat u goed bereikbaar bent in verband met eventueel lokaal georganiseerde carnavalsoptochten. Kortom: um te bestelle moete efkes belle!

Wij wensen iedereen een hele fijne carnaval(svakantie).

Alaaf!

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu